Весільна біжутерія - це основний акцент у створенні неповторного образу нареченої. Кожна дівчина уявляє себе в день весілля в ролі справжньої королеви, і правильно підібрана весільна біжутерія дійсно може зробити вбрання нареченої по-справжньому чудовим.

 

Весільна біжутерія від компанії «KLAD» відрізняється високою якістю і неповторним дизайном. Досвід роботи на ринку біжутерії дозволяє гарантувати нареченим, що вони отримають тільки наймодніше і саме затребуване з усього велетенського розмаїття асортименту.

 

Сережки і кольє, підвіски та браслети, шпильки і гребені для волосся - це лише мала частина асортименту, який продається на оптових складах компанії «KLAD».

 

При створенні стильного і неповторного образу нареченої крім класичного стилю, виконаного під стиль білосніжної або бежевої сукні у весільній біжутерії, існують комплекти виробів блакитного, рожевого, зеленого, оранжевого та інших кольорів, призначені для доповнення незвичайного весільного вбрання.

Сучасна весільна біжутерія може бути прикрашена перламутром, стразами, гірським кришталем. Індивідуально виглядають вироби із застосуванням стеклярусу, емалі, хутряних елементів і пір'я.

 

Якщо основна діяльність вашої компанії - це біжутерія, продаж якої здійснюється дрібним оптом і в роздріб, і якщо вам необхідний надійний постачальник, який готовий працювати з вами на вигідних умовах, то ласкаво просимо до співпраці з компанією «KLAD»! Ми гарантуємо незмінно широкий вибір, і збалансований ассортимент, який оновлюється щотижня.

 

Ексклюзивні сережки, браслети, підвіски, кільця, комплекти прикрас, аксесуари для волосся, брошки, прекрасна весільна біжутерія зі стразами Swarovski - все це зібрано в одному місці для вашого задоволення від вибору.